Náš tím

Autoškola LARA Topoľčany

Mgr. Jana Biliková

Konateľka a zakladateľka spoločnosti

Jana je srdcom celej spoločnosti. Rada poradí a pomôže. Miluje adrenalín, vietor vo vlasoch a spanilú jazdu nielen na motorových tátošoch. Ak si športovo naladený aj ty, určite si budete rozumieť. 

 

Mgr. Marián Bilik

Konateľ a zakladateľ spoločnosti

Marián je jedným zo zakladateľov našej spoločnosti. Športovec telom aj dušou, vášnivý kávičkár zameraný na cieľ. 

Riadi sa heslom "nič nie je nemožné!"

 Peter Styk

Inštruktor a školiteľ na sk.B 

Peter je inštruktorom s dlhoročnou praxou, ktorý svoju prácu berie ako poslanie. U neho platí dvojnásobne, že práca je zároveň jeho koníčkom. Priateľský, optimistický a ústretový zodpovie všetky vaše zvedavé otázky počas teórie aj na jazdách. 



Pavol Smatana

Inštruktor a školiteľ na sk.B,C,T,CE

Pavol je športovo orientovaný človek, pripravený zdolávať nové výzvy. Na prácu v autoškole a svojich zverencov sa už veľmi teší, odovzdať im viac ako desaťročné skúsenosti z oblasti medzinárodnej aj vnútroštátnej  nákladnej dopravy. Určite sa s ním nebudete nudiť! 

Peter Kamencay

Inštruktor a školiteľ na sk.B

Peter je naším najnovším inštruktorom, odhodlaný zdolávať Váš strach z jazdy rovnako ako zvykne zdolávať kopce v horách a jemným,nenásilným spôsobom Vás pripraví na nástrahy cestnej premávky.

Ako školiteľ a rovnako aj vodič osobných áut má dlhoročné skúsenosti ešte zo svojho predchádzajúceho zamestnania, kde pôsobil viac ako 20rokov. Ak ste mali doteraz strach z autoškoly, pri ňom sa ho určite zbavíte;)