Náš tím

Autoškola LARA Topoľčany

Mgr. Jana Biliková

Konateľka a zakladateľka spoločnosti

Jana je srdcom celej spoločnosti. Absolventka Paneurópskej VŠ v odbore právo, rada poradí a pomôže. Miluje adrenalín, vietor vo vlasoch a spanilú jazdu nielen na motorových tátošoch. Ak si športovo naladený aj ty, určite si budete rozumieť. 

Zároveň je držiteľkou inštruktorského oprávnenia v plnom rozsahu a školiteľkou kurzov pre získanie alebo obnovenie KKV kariet.

 

Mgr. Marián Bilik

Konateľ a zakladateľ spoločnosti

Marián je jedným zo zakladateľov našej spoločnosti. Absolvent FTVŠ a geografie na UK v Bratislave s pedagogickým zameraním. Športovec telom aj dušou, vášnivý kávičkár zameraný na cieľ. 

Riadi sa heslom "nič nie je nemožné!"

 Peter Styk

Inštruktor a školiteľ na sk.B 

Peter je inštruktorom s dlhoročnou praxou, ktorý svoju prácu berie ako poslanie. U neho platí dvojnásobne, že práca je zároveň jeho koníčkom. Priateľský, optimistický a ústretový zodpovie všetky vaše zvedavé otázky počas teórie aj na jazdách. 

Peter Kamencay

Inštruktor a školiteľ na sk.B

Peter je naším najnovším inštruktorom, odhodlaný zdolávať Váš strach z jazdy rovnako ako zvykne zdolávať kopce v horách a jemným,nenásilným spôsobom Vás pripraví na nástrahy cestnej premávky.

Ako školiteľ a rovnako aj vodič osobných áut má dlhoročné skúsenosti ešte zo svojho predchádzajúceho zamestnania, kde pôsobil viac ako 20rokov. Ak ste mali doteraz strach z autoškoly, pri ňom sa ho určite zbavíte;)